BİLTEK sempozyumunun amacı, bilim, teknoloji ve insani bilimlerin sınırlarını genişletmek ve uygulamaları ile toplumun ihtiyaçlarına cevap vermektir. İnsan ve toplum bilimleriyle, bilim-teknoloji çalışmaları ve uygulamaları arasında bir bütünleşme oluşturmayı hedefleyen etkinliğimiz, modern teknoloji toplumunun karmaşık yapısını anlamamıza ve bu doğrultuda oluşan etik, sosyal, kültürel ve politik problemlerin giderilmesine katkıda bulunacaktır. Sempozyuma çok değerli çalışmalarınızla başvurunuzu beklemekteyiz. 

ÖNEMLİ AÇIKLAMA

20-22 Aralık 2019 tarihleri arasında Ankara'da düzenlenen kongremizin ÖZET ve TAM METİN kitapları için 2019 yılına ait ISBN numaraları alınmıştır. Kongremize yoğun katılım sebebiyle hakemlerimizin tam metin okuma işlemleri devam etmektedir. Katılımcılarımızın ileride herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için gerektiğinde ilgili üst denetim kurumlarına sunulmak üzere hakemlerimiz tam metinleri titizlikle incelemekte ve raporlamaktadırlar.  Söz konusu raporlar tarafımızca arşivlenmektedir. 

Hakemlerimizin düzeltme istedikleri yazarlarımıza 30 Aralık 2019 tarihine kadar süre verilmiştir. 30 Aralık tarihine kadar hakemlerin istediği düzeltmeleri yapmayan yazarlarımızın çalışmaları kitaba alınamayacaktır. Sempozyum tam metin kitapları 31 Aralık 2019 tarihinde web sitemizde yayınlanacaktır.

Çok değerli çalışmalarınızla sempozyumumuza ve bilim dünyasına yapmış olduğunuz katkılar sebebiyle teşekkür ederiz

DEVELOPED BY EUROASIA JOURNALS

, ALL RIGHTS ARE RESERVED - 2018

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now