top of page

Kongre Katılım Bedeli

 350 TL'dir

 

Dinleyici Katılım Bedeli 200 TL'dir.

 

Hesap sahibi:

UBAK ULUSLARARASI BİLİMLER AKADEMİSİ

ZİRAAT BANKASI ANKARA/BAŞKENT ŞUBESİ 

IBAN: TR 8200 0100 1683 8921 2091 5001 

Katılım ücretini en geç 18 Mart 2020 tarihine kadar aşağıdaki hesap numarasına yatırarak dekontu vankongresi@gmail.com adresine gönderiniz

Katılım bedeli sadece sunum yapacak yazarı kapsamaktadır. Diğer yazarların ve/veya refakatçilerin kongreye katılması durumunda dinleyici ücreti yatırmaları gerekmektedir. Katılımcılarımızın bu konuya azami özen göstermelerini rica ederiz.

En çok 2 bildiri ile katılabilirsiniz.

Tek katılım ücreti ile iki bildiri sunabilirsiniz 

Katılım Ücretine dahil olanlar :

- Yaka kartı

- Katılım belgesi (tüm yazarlar için)

- Özet ve tam metinlerinizin ISBN'li kongre kitaplarında yayınlanması

- Kongre süresince tüm ara ikramlar

Kongremizde öğle yemeği, çanta vs. gibi promosyon ürünler bulunmamaktadır. Kongre imkanlarından sadece 1. yazar (veya sunumu yapacak olan yazar) yararlanabilmektedir. Katılım bedeli sadece 1. yazarı (veya sunumu yapacak olan yazarı) kapsamaktadır. Diğer yazarların yararlanabilmeleri için ayrıca dinleyici ücreti yatırmış olmaları gerekmektedir.

Kongremiz gezi, tur gibi bir uygulaması bulunmamaktadır.

Kongrenin yapıldığı otelin kuralları gereği TÜM REFAKATÇİLERİN Dinleyici ücreti yatırmaları gerekmektedir.

İPTAL KOŞULLARI :

* 12 Mart 2020 tarihine kadar iptal talebinin gönderilmesi halinde yatırılan katılım bedelinin % 90'ı iade edilmektedir.

* 12 - 17 Mart 2020 tarihleri arasında iptal talebinin gönderilmesi halinde yatırılan katılım bedelinin % 50'si iade edilmektedir.

* 17 Mart 2020 tarihi sonrasında iptal talebi gönderilmesi halinde yatırılan katılım bedelinin % 10'u iade edilmektedir.

Kongreye herhangi bir sebeple katılmamış olanlara sertifika verilmesi, çalışmaların yayınlanması veya ücret iadesi  sözkonusu değildir.

Karşılıklı olarak herhangi bir mağduriyet yaşanmaması maksadıyla katılımcılarımızın yukarıdaki hususlara azami dikkat göstermesini beklemekteyiz.

bottom of page